Новини

Производство ТМ SCaT – возобновлено

Новинки продукції ТМ “COURBI”, безгалогенна продукція, товари ТМ “IEK”, “ARDIC”

Чекаємо всіх у нашому новому, гарному, тематично оформленому офісі !!!

В цьому році було багато сумнівів, брати участь чи ні в ЕЛКОМ 2019 – нова локація, за містом, немає інфраструктури, як доберуться відвідувачі … в загальному, багато питань …

Компанія "Техніка-М" закінчила першу 10-ти річку і вступила в нову доросле життя 🙂 Ось як це було

Ось і пройшла наша ювілейна виставка “Elcom 2018”. 5 років торгової марки COURBI в Україні!

У 17-ий раз виставка збере на своєму майданчику технічних фахівців електроенергетичної галузі, промислових підприємств і компаній.

Запрошуємо вас відвідати наш стенд на виставці “Електроніка та енергетика 2016”, яка пройде в Одесі з 14 по 16 вересня, в Концертно – виставковому комплексі Морвокзал.

19 – 22 квітня в столичному виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбувся найбільший промисловий форум України, який об’єднує три міжнародні виставки компанії «Євроіндекс»

Рекламна продукція, розіграші та подарунки, а так само чудовий настрій з чашкою ароматної кави – все це чекає Вас на нашому стенді !!!

Інженерний склад фабрики – здивував нас своїми розробками у виробництві, вони самі виробляють прес-форми для виготовлення своєї продукції, модельний ряд весь час оновлюється новими розробками.

На нашому стенді ви зможете отримати каталоги за всіма видами продукції, а так само побачити всі новинки цих виробників.

З 11 по 13 вересня, у Виставковому комплексі Одеського Морського вокзалу, пройшла 13-а Міжнародна виставка “Електроніка і енергетика”, в якій наша компанія взяла участь.

Презентація ТМ COURBI на міжнародній виставці Elcom Ukraine 2013