Каталог SCaT

Каталог SCaT

В даному каталозі виробів електротехнічного призначення, які під торговою маркою SCat випускаються заводами виробничої компанії «Українські Системи Кабельних трас», представлені комплектуючі та аксесуари, необхідні для прокладки захищених кабельних ліній і проводки в будинках цивільного, громадського, комерційного та виробничого призначення.

Сертифіковані Системи Кабельних трас зі складу

На головному складі компанії «Техніка-М» є в наявності і доступні до замовлення всі необхідні комплектуючі для пристрою повноцінних кабельних систем з пропорційних, призначених для спільного монтажу комплектуючих:

  • Профільовані лотки Скат (система LOTSMAN) для фіксації і захисту кабельної проводки з перфорованими і неперфорованими стінками і підставою.
  • Кабельні Скат лотки «сходового» типу (система LOTSMAN), призначені для монтажу кабелів великої потужності і великих діаметрів.
  • Металорукави системи SPRUT для захисту кабелю і проводки в виконанні з оцинкованої або нержавіючої сталі, а також серія продукції в герметичній зовнішньої ізоляційної і захисній оболонці з полівінілхлориду (ПВХ).
  • Широкий асортимент монтажних систем, кріпильних елементів і аксесуарів.

Будь-які комплектуючі для кабельних трас з наявності і під замовлення

Розгорнутий каталог продукції і актуальний прайс-лист надішлемо по Вашому запиту. Постійні замовники і оптові покупці користуються системою додаткових знижок і накопичувальних премій.