SCaT система LOTSMAN драбинного типу

SCaT система LOTSMAN драбинного типу

Система «LOTSMAN» на основі сходового металевого лотка ТМ SCaT призначена для прокладки кабелю великого перерізу. Відмінною особливістю системи є висока здатність навантаження і хороша вентилируемость. Лотки сходового типу виготовляються з листової сталі, оцинкованої методом Сендзимира (товщина цинкового покриття 19-23 мікрон), що забезпечує тривалість їх експлуатації.

Кабельна траса на основі металевого сходового лотка застосовується на промислових об’єктах різного призначення, а також в цивільному будівництві, наприклад, в торгових центрах і в будинках адміністративно-офісного призначення.

Доступні типорозміри

Оптимальний набір комбінацій ширини і висоти лотка (H = 47, 50, 80, 100 мм), а також товщини металу (1,5 мм – 2,0 мм).

Варіанти виконання та комплектації

Торгова марка SСаТ представляє систему «Lotsman», що складається з металевих лотків сходового типу (з перфорованої і неперфорованої поперечиною, з кришкою і без), повного набору аксесуарів до них і системи кріплення.

Види сходових лотків:
лотки сходові універсальні:

  • LCU (з неперфорованої поперечиною)
  • LCUp (з перфорованої поперечиною);

лотки сходові вертикальні:

  • LCV (з неперфорованої поперечиною)
  • LCVp (з перфорованої поперечиною).

Широкий вибір аксесуарів до лотка і систем кріплення дозволяє піднімати, опускати, повертати і розгалужувати трасу в будь-яких напрямках, а також розділяти силові та інформаційні проводи та кабелі.