SCaT система SPRUT на основі металорукава

SCaT система SPRUT на основі металорукава

Металорукав ТМ SСаТ являє собою гнучкий трубопровід, який призначений для захисту кабелів і проводів від механічних пошкоджень, негативного впливу навколишнього середовища, а також створення додаткового захисного екрана від електромагнітних і радіоперешкод. При цьому металлорукав, що випускається з різними видами ущільнень, широко використовується для транспортування крупнодисперсних сипучих речовин і в вентиляційних системах, що працюють з неагресивними середовищами.

Особливості та відмінні риси металорукава ТМ SСаТ

1. Широкий асортимент. Під ТМ SСаТ випускаються:
оцинкований металорукав серії «standard» і серії «light», нержавіючий металорукав серії «inox» і унікальна серія «agraf» підвищеної міцності.

2. Широкий розмірний ряд – від Ду 3,8 мм до Ду 100 мм.

3. Висока розривне зусилля і мінімальний радіус вигину, завдяки геометрії профілю і мінімального межвиткового зазору.

t – крок навивки;
L – довжина металорукава, вимірюється в розтягнутому стані;
Ду – діаметр умовного проходу, мм;
D – найбільший зовнішній діаметр, мм.

4. Висока стійкість до корозії, завдяки тому, що стрічка, з якої виробляється металлорукав, оцинкована повністю, включаючи кромку. Додатковим захистом служить спеціальна змазка, яка наноситься на поверхню металлорукава ще в процесі навивки для виключення пошкодження оцинковки. Склад мастила розроблений технічними фахівцями компанії SСаТ.

5. Металорукав компанії SСаТ сертифікований. В інтересах своїх споживачів і партнерів отримані: сертифікат відповідності стандартам і технічним вимогам ТУ, сертифікат відповідності нормам вогнестійкості (Р90) державної системи УкрСЕПРО, сертифікат відповідності міжнародною системою управління якістю ISO 9001: 2000, а також декларації СЄ.

6. Весь металлорукав ТМ SСаТ маркований по всій довжині для захисту від підробок. Наявність маркування гарантує справжність нашої продукції і нашу повну відповідальність за її якість.

Варіанти виконання та комплектації

Випускається з різними видами ущільнень:
– бавовняним – застосовується в умовах сильно запиленої і загазованого навколишнього середовища при температурі до 120 ° С;
– термостійким – для захисту оболонки кабелю в умовах підвищеної температури до 300 ° C.
Ущільнення – це бавовняна або термостійкий нитка, яка закладається в замок металорукава. Її функція – захист кабелю і проводу від проникнення пилу, яка може привести до перегріву. Наявність ущільнення робить металорукав герметичним, проте дозволяє застосовувати його в системах вентиляції і для транспортування крупнодисперсних сипучих речовин.
Ступінь захисту металорукава ТМ SCaT з ущільненням IP 50, без ущільнення IP 40.